Игла форум!


 
HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Гледаност на телевизиите во Македонија

Go down 

Кои од телевизиите највеќе ги следите?
МТВ
Гледаност на телевизиите во Македонија Icon_voting_bar0%Гледаност на телевизиите во Македонија Icon_voting_bar
 0% [ 0 ]
А1
Гледаност на телевизиите во Македонија Icon_voting_bar100%Гледаност на телевизиите во Македонија Icon_voting_bar
 100% [ 4 ]
А2
Гледаност на телевизиите во Македонија Icon_voting_bar0%Гледаност на телевизиите во Македонија Icon_voting_bar
 0% [ 0 ]
СИТЕЛ
Гледаност на телевизиите во Македонија Icon_voting_bar0%Гледаност на телевизиите во Македонија Icon_voting_bar
 0% [ 0 ]
СИТЕЛ 3
Гледаност на телевизиите во Македонија Icon_voting_bar0%Гледаност на телевизиите во Македонија Icon_voting_bar
 0% [ 0 ]
КАНАЛ 5
Гледаност на телевизиите во Македонија Icon_voting_bar0%Гледаност на телевизиите во Македонија Icon_voting_bar
 0% [ 0 ]
КАНАЛ 5+
Гледаност на телевизиите во Македонија Icon_voting_bar0%Гледаност на телевизиите во Македонија Icon_voting_bar
 0% [ 0 ]
ТЕЛМА
Гледаност на телевизиите во Македонија Icon_voting_bar0%Гледаност на телевизиите во Македонија Icon_voting_bar
 0% [ 0 ]
АЛСАТ
Гледаност на телевизиите во Македонија Icon_voting_bar0%Гледаност на телевизиите во Македонија Icon_voting_bar
 0% [ 0 ]
АЛФА
Гледаност на телевизиите во Македонија Icon_voting_bar0%Гледаност на телевизиите во Македонија Icon_voting_bar
 0% [ 0 ]
Општо гласови : 4
 

АвторПорака
Stolee
Администратор
Stolee

Број на мислења : 128
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Гледаност на телевизиите во Македонија Empty
ПишувањеПредмет: Гледаност на телевизиите во Македонија   Гледаност на телевизиите во Македонија Icon_minitimeСре Фед 04, 2009 8:11 pm

Па, ајде да гласаме. Сите национални и национално/сателитски канали.
Вратете се на почетокот Go down
http://igla.macedonianforum.net
Bubeee
Администратор
Bubeee

Број на мислења : 84
Age : 26
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Гледаност на телевизиите во Македонија Empty
ПишувањеПредмет: Re: Гледаност на телевизиите во Македонија   Гледаност на телевизиите во Македонија Icon_minitimeПет Фед 06, 2009 9:47 pm

Мислам дека А1 е најгледаната телевизија во Македонија..
Вратете се на почетокот Go down
Maja
Почетник
Maja

Број на мислења : 34
Registration date : 2009-02-07

Гледаност на телевизиите во Македонија Empty
ПишувањеПредмет: Re: Гледаност на телевизиите во Македонија   Гледаност на телевизиите во Македонија Icon_minitimeСаб Фед 28, 2009 1:45 pm

Jas milsam deka e A1
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Гледаност на телевизиите во Македонија Empty
ПишувањеПредмет: Re: Гледаност на телевизиите во Македонија   Гледаност на телевизиите во Македонија Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Гледаност на телевизиите во Македонија
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Игла форум! :: Филм и ТВ-
Отиди до: